Pokrytí Václavic mobilním signálem O2

Publikujeme korespondenci …

Vážený pane starosto,
na základě našeho dnešního telefonického rozhovoru ohledně pokrytí Václavic u Hrádku mobilním signálem bych rád shrnul dohodnuté kroky.

Vzhledem k příhraniční oblasti, ve které se obec nachází je pro nás komplikované řešit změnu současné infrastruktury jinak než investicí do výstavby základnové stanice v katastru obce.

Proto v tomto týdnu dojde k výjezdu měřícího vozu do Václavic a proměření podmínek šíření signálu tak, abychom byli schopni posoudit výši investic pro dosažení kvalitního signálu pro volání, LTE 4G pro datové služby a připojení domácností.

Je velmi pravděpodobné, že pro vybudování takového pokrytí budeme potřebovat od obce pomoci s hledáním vhodného místa a nastavením podmínek umístění BTS. Dovolil bych si tedy se s výsledky šetření na naší straně ozvat, případně někdo z kolegů ze síťové divize v mezičase, na začátku září a probrat další kroky.

Pokud budete mít v průběhu jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte se na mě obrátit.

Děkuji,
Mgr. Tomáš Elbl | O2 Czech Republic a.s.
Senior Manager, Product Management

Pokryti_Vaclavice_O2_08-2017